Nasze osiągnięcia

Sukces PHU Sekret tworzą ludzie. Praca silnie zaanga-
żowanej kadry w rozwój i misję firmy została doceniona przez „Puls Biznesu". W 2005r. wyróżniono naszą firmę nagrodą „Gazela Biznesu" potwierdzając tym samym przynależność PHU Sekret do grona..
Czytaj więcej...

Działalność sportowa

Działalność charytatywna

JavaScript tools

Rozumiemy proble-
my innych dlatego staramy się dzielić naszym sukcesem i chętnie włączamy się w liczne akcje charytatywne oraz wspieramy takie instytucje, fundacje i ośrodki jak:
-Fundacja na rzecz Niewidomych i Niepełnosprawnych,
-Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży,...

Czytaj więcej...
Nasze osiągnięcia

Sukces PHU Sekret tworzą ludzie. Praca silnie zaangażowanej kadry w rozwój i misję firmy została doceniona przez „Puls Biznesu".
W 2005r. wyróżniono naszą firmę nagrodą „Gazela Biznesu" potwierdzając tym samym przynależność PHU Sekret do grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Sukces ten powtórzyliśmy również w 2006r.


Firma Sekret równie poważnie traktuje swoich partnerów, otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę "złotego buta" dla najsolidniejszego płatnika w 10-letniej historii firmy Adidas oraz nagrodę firmy Reebok za wkład w rozwój tej marki.

 

 

Organizacja licznych szkoleń, kursów i spotkań integracyjnych umożliwia ciągłe zdobywanie wiedzy i umiejętności naszym pracownikom dla wydajniejszej i bardziej efektywnej pracy oraz kreowanie dobrego wizerunku naszej firmy.

 

tel. 15 844 77 44
sekretsport.pl 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie: mivio.pl